DAIKIN Emura klima-uređaj 3.5kW RXJ35A/FTXJ35AS
Kat. Broj: RXJ35A_FTXJ35AS
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Emura klima-uređaj 3.5kW RXJ35A/FTXJ35AS
Daikin Emura klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXJ35 i vanjske jedinice RXJ35A. Unutarnja jedinica dolazi u tri boje: bijela, crna i srebrna. Snaga hlađenja 3,40 kW i grijanja 4,00 kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A++/A++. Odličan spoj kultnog izgleda i savršenog inženjeringa s elegantnom završnom obradom. Idealan za prostorije do 35 m2. Dolazi s ugrađenim WI-FI-em. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 3.5kW RXJ35A/FTXJ35AS
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A+++
SEER
8,73
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 50 // -20 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A+++
SCOP
5,15
Zvučni tlak-hlađenje UJ
13/ 25/ 33/ 41
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
49
Zvučni tlak-grijanje VJ
49
Dimenzije UJ
305 x 900 x 212
Masa UJ
Upravljač
Uključen
Dimenzije VJ
552 x 840 x 350
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
20
Maksimalna visinska razlika
15
Dodatni WiFi modul
Uključen u isporuku BRP069B42
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
574
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 3.5kW RXJ35A/FTXJ35AS