DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AB
Kat. Broj: RXJ50A_FTXJ50AB
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AB
Daikin Emura klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXJ50 i vanjske jedinice RXJ50A. Unutarnja jedinica dolazi u tri boje: bijela, crna i srebrna. Snaga hlađenja 5,00 kW i grijanja 5,80 kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A+++/A+++. Odličan spoj kultnog izgleda i savršenog inženjeringa s elegantnom završnom obradom. Idealan za prostorije do 55 m2. Dolazi s ugrađenim WI-FI-em. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AB
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A++
SEER
7,33
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 50 // -20 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A++
SCOP
4,60
Zvučni tlak-hlađenje UJ
21/ 29/ 37/ 45
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
48
Zvučni tlak-grijanje VJ
49
Dimenzije UJ
305 x 900 x 212
Masa UJ
Upravljač
Uključen
Dimenzije VJ
734 x 954 x 408
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
30
Maksimalna visinska razlika
20
Dodatni WiFi modul
Uključen u isporuku BRP069B42
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
600
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AB