DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AS
Kat. Broj: RXJ50A_FTXJ50AS
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AS
Daikin Emura klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXJ50 i vanjske jedinice RXJ50A. Unutarnja jedinica dolazi u tri boje: bijela, crna i srebrna. Snaga hlađenja 5,00 kW i grijanja 5,80 kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A+++/A+++. Odličan spoj kultnog izgleda i savršenog inženjeringa s elegantnom završnom obradom. Idealan za prostorije do 55 m2. Dolazi s ugrađenim WI-FI-em. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AS
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Emura klima-uređaj 5.0kW RXJ50A/FTXJ50AS