Daikin Perfera klima-uređaj 2.5kW podni RXM25A/FVXM25A9
Kat. Broj: RXM25A_FVXM25A9
Na zalihi
Opis proizvoda za Daikin Perfera klima-uređaj 2.5kW podni RXM25A/FVXM25A9
– Kombinacija s do 5 ulaza za multi vanjske jedinice
– Funkcija grijanja poda optimizira konvekciju distribucijom toplog zraka od donjeg dijela jedinice
– Funkcija grijanja plus osigurava 30 minuta ugodnog grijanja simulacijom isijavanja topline
– Izvrstan moderan dizajn
– Dvostruki protok pražnjenja zraka za bolju distribuciju zraka
– Tihi rad: do razine tlaka zvuka od 19 dBA
Daikin Perfera podna jedinica FVXM25A9
Dimenzije (VxŠxD): 600x750x238 mm
Težina: 17 kg
Težina s pakiranjem: 21,5 kg
Boja kućišta: bijela
Brzina protoka zraka
– hlađenje (visoka/srednja/niska): 8,7/7/4,9 m3/min
– grijanje (visoka/srednja/niska): 9,2/7,2/5,6 m3/min
Motor ventilatora: DC
Razina zvučne snage (hlađenje): 52 dBA
Razina zvučne snage (grijanje): 52 dBA
Razina zvučnog tlaka – hlađenje (visoka/srednja/niska): 38/32/25/20 dBA
Razina zvučnog tlaka – grijanje (visoka/srednja/niska): 38/32/25/19 dBA
Radni medij: R32
Napajanje: 1~220-240V, 50 Hz
Upravljači:
– infracrveni daljinski upravljač ARC466A66
– žičani daljinski upravljač BRC073A1
Tehničke karakteristike za Daikin Perfera klima-uređaj 2.5kW podni RXM25A/FVXM25A9
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A+++
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A++
Zvučni tlak-hlađenje UJ
20/ 25/ 32/ 38
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
46
Zvučni tlak-grijanje VJ
47
Masa UJ
Masa VJ
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
20
Maksimalna visinska razlika
15
Dodatni WiFi modul
Ugrađen
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Tehnologije karakteristike za Daikin Perfera klima-uređaj 2.5kW podni RXM25A/FVXM25A9