DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50D/FTXF50D
Kat. Broj: RXF50D_FTXF50D
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50D/FTXF50D
Daikin Sensira  klima-uređaj sastoji se od FTXF50D unutarnje jedinice i RXF50D vanjske jedinice. Snaga hlađenja iznosi 5,00 kW i grijanja 6,00 kW. Koristi R32 radnu tvar. Energetska učinkovitost hlađenja/grijanja A++/ A+. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta. Idealan za prostorije do 55m2.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50D/FTXF50D
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A++
SEER
6,21
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 18
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A+
SCOP
4,06
Zvučni tlak-hlađenje UJ
31/ 34/ 39/ 43
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
47
Zvučni tlak-grijanje VJ
49
Dimenzije UJ
295 x 990 x 263
Masa UJ
Upravljač
Uključen ARC470A1
Dimenzije VJ
734 x 870 x 373
Masa VJ
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
30
Maksimalna visinska razlika
20
Dodatni WiFi modul
Nije uključen u isporuku BRP069B45
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
600
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50D/FTXF50D