DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50F/FTXF50F
Kat. Broj: RXF50F_FTXF50F
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50F/FTXF50F
Daikin Sensira  klima-uređaj sastoji se od FTXF50F unutarnje jedinice i RXF50F vanjske jedinice. Snaga hlađenja iznosi 5,00 kW i grijanja 5,40 kW. Koristi R32 radnu tvar. Energetska učinkovitost hlađenja/grijanja A++/ A+. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta. Idealan za prostorije do 55m2.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50F/FTXF50F
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
3,30
SEER
6,50
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
3,71
SCOP
4,10
Zvučni tlak-hlađenje UJ
31/ 34/ 39/ 45
Zvučni tlak-grijanje UJ
30/ 33/ 38/ 44
Zvučni tlak-hlađenje VJ
48
Zvučni tlak-grijanje VJ
49
Protok zraka-hlađenje UJ
Dimenzije UJ
286 x 770 x 225
Masa UJ
9,00
Dimenzije VJ
610 x 923 x 367
Masa VJ
Kompresor
Hermetički zabrtvljen kompresor s klatnom
Minimalna duljina cijevi
2
Radna tvar/GWP
R32
Zvučna snaga-hlađenje VJ
61
Zvučna snaga-grijanje VJ
61
Maksimalna duljina cijevi
30
Maksimalna visinska razlika
20
Zvučna snaga-hlađenje UJ
59
Energetski razred
A++
Energetski razred G
A+
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
574
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Sensira klima-uređaj 5.0kW RXF50F/FTXF50F