DAIKIN Stylish klima-uređaj 2.0kW RXA20A9/FTXA20AW
Kat. Broj: RXA20A9_FTXA20AW
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Stylish klima-uređaj 2.0kW RXA20A9/FTXA20AW
Daikin Stylish klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXA20 i vanjske jedinice RXA20A. Unutarnja jedinica dolazi u četiri boje: bijela, crna, siva i boja crnog drva. Snaga hlađenja 2,00 kW i grijanja 2,50kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A+++/A+++. Idealan za prostorije do 15 m2. Dolazi s ugrađenim WI-FI-em. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 2.0kW RXA20A9/FTXA20AW
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A+++
SEER
8,75
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A+++
SCOP
5,15
Zvučni tlak-hlađenje UJ
19/ 25/ 32/ 39
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
46
Zvučni tlak-grijanje VJ
47
Dimenzije UJ
295 x 798 x 189
Upravljač
Uključen ARC466A58
Dimenzije VJ
550 x 840 x 350
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
20
Maksimalna visinska razlika
15
Dodatni WiFi modul
Uključen u isporuku BRP069B42
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
580
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 2.0kW RXA20A9/FTXA20AW