DAIKIN Stylish klima-uređaj 3.5kW RXA35A9/FTXA35AW
Kat. Broj: RXA35A9_FTXA35AW
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Stylish klima-uređaj 3.5kW RXA35A9/FTXA35AW
Daikin Stylish klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXA35 i vanjske jedinice RXA35A. Unutarnja jedinica dolazi u četiri boje: bijela, crna, siva i boja crnog drva. Snaga hlađenja 3,4kW i grijanja 4,0kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A+++/A+++. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta. Idealan za prostorije do 35 m2.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 3.5kW RXA35A9/FTXA35AW
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A+++
SEER
8,73
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A+++
SCOP
5,15
Zvučni tlak-hlađenje UJ
19/ 25/ 33/ 41
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
49
Zvučni tlak-grijanje VJ
49
Dimenzije UJ
295 x 798 x 189
Upravljač
Uključen ARC466A58
Dimenzije VJ
550 x 840 x 350
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
20
Maksimalna visinska razlika
15
Dodatni WiFi modul
Uključen u isporuku BRP069B42
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
580
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 3.5kW RXA35A9/FTXA35AW