DAIKIN Stylish klima-uređaj 4.2kW RXA42A9/FTXA42AW
Kat. Broj: RXA42A9_FTXA42AW
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Stylish klima-uređaj 4.2kW RXA42A9/FTXA42AW
Daikin Stylish klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXA42 i vanjske jedinice RXA42A. Unutarnja jedinica dolazi u četiri boje: bijela, crna, siva i boja crnog drva. Snaga hlađenja 4,2kW i grijanja 5,4kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A++/A++. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta. Idealan za prostorije do 45 m2.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 4.2kW RXA42A9/FTXA42AW
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 24
Raspon učina grijanja
Zvučni tlak-hlađenje VJ
48
Zvučni tlak-grijanje VJ
48
Dimenzije UJ
295 x 798 x 189
Masa UJ
11,50
Upravljač
Uključen ARC466A58
Dimenzije VJ
734 x 954 x 401
Masa VJ
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Kompresor
Hermetički zabrtvljen kompresor s klatnom
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Zvučna snaga-hlađenje UJ
60
Energetski razred
A++
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
580
Energetski razred G
A++
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 4.2kW RXA42A9/FTXA42AW