DAIKIN Stylish klima-uređaj 5.0kW RXA50A9/FTXA50BT
Kat. Broj: RXA50A9_FTXA50BT
Na zalihi
Opis proizvoda za DAIKIN Stylish klima-uređaj 5.0kW RXA50A9/FTXA50BT
Daikin Stylish klima-uređaj sastoji se od unutarnje jedinice FTXA50 i vanjske jedinice RXA50A. Unutarnja jedinica dolazi u četiri boje: bijela, crna, siva i boja crnog drva. Snaga hlađenja 5,0 kW i grijanja 5,80kW. Koristi R32 radnu tvar. Razred energetske učinkovitosti A++/A++. Pomoću aplikacije Onecta upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta. Idealan za prostorije do 55 m2.
Tehničke karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 5.0kW RXA50A9/FTXA50BT
Brand
DAIKIN
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
A++
SEER
7,33
Radno područje HL/GR/PTV
-10 ~ 46 // -15 ~ 24
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
A++
SCOP
4,60
Zvučni tlak-hlađenje UJ
24/ 31/ 39/ 46
Zvučni tlak-grijanje UJ
Zvučni tlak-hlađenje VJ
48
Zvučni tlak-grijanje VJ
48
Dimenzije UJ
295 x 798 x 189
Masa UJ
Upravljač
Uključen ARC466A58
Dimenzije VJ
734 x 870 x 373
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
30
Maksimalna visinska razlika
20
Zvučna snaga-hlađenje UJ
60
Dodatni WiFi modul
Uključen u isporuku BRP069B42
Energetski razred
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Jamstvo
3 god. + 2 god. “Stand By Me” jamstva
Razmak nosača VJ
580
Energetski razred G
Tehnologije karakteristike za DAIKIN Stylish klima-uređaj 5.0kW RXA50A9/FTXA50BT