HITACHI Mokai klima-uređaj 1.8kW RAC-18WPE/RAK-18RPE
Kat. Broj: RAC-18WPE_RAK-18RPE
Nema na zalihi
Opis proizvoda za HITACHI Mokai klima-uređaj 1.8kW RAC-18WPE/RAK-18RPE
Klima uređaj se sastoji od RAK-18RPE unutarnje jedinice i RAC-18WPE vanjske jedinice. Snaga hlađenja iznosi 2,00 kW i grijanja 2,50 kW. Koristi R32 radnu tvar. Energetska učinkovitost hlađenja/grijanja A+++/ A++. S FrostWash® tehnologijom koja čisti  bateriju, smanjuje  prisutnost bakterija do 91% i prisutnost plijesni u zraku do 87%. Ističe se svojom učinkovitošću i jednostavnošću. Idealan je za prostorije do 15 m2. Uključuje RAR-GNE1 bežični upravljač.
Tehničke karakteristike za HITACHI Mokai klima-uređaj 1.8kW RAC-18WPE/RAK-18RPE
Brand
HITACHI
Raspon rashladnog učina
EER/ Energetska klasa
4,77/ A+++
SEER
8,50
Raspon učina grijanja
COP / Energetska klasa
4,82/ A+++
SCOP
4,90
Zvučni tlak-hlađenje UJ
21/ 24/ 33/ 37
Zvučni tlak-grijanje UJ
19/ 22/ 33/ 38
Zvučni tlak-hlađenje VJ
58
Protok zraka-hlađenje UJ
Odvlaživanje
1,20
Dimenzije UJ
280 x 780 x 230
Masa UJ
8,50
Upravljač
Uključen RAR-6NE1
Dimenzije VJ
548 x 750 x 288
Masa VJ
Kompresor
Rotary
Promjer cijevi (Tekućina-plin)
Promjer cijevi-plin
3/8
Promjer cijevi-tekućina
1/4
Predpunjenje za instalacije do
20
Dopuna radnog medija
/
Minimalna duljina cijevi
3
Napon priključka
230V/ 1Ph/ 50Hz
Radna tvar/GWP
R32
Maksimalna duljina cijevi
20
Maksimalna visinska razlika
10
Zvučna snaga-hlađenje UJ
51
Potrošnja el. energije HL
Potrošnja el. energije GR
Serija
RAK-18RPE
Dodatni WiFi modul
Nije uključen u isporuku SPX-WFG02
Energetski razred
A+++
Vrsta serije
ZA KUĆNU UPOTREBU
Razmak nosača VJ
500
Jamstvo
3 god.
Energetski razred G
A++
Tehnologije karakteristike za HITACHI Mokai klima-uređaj 1.8kW RAC-18WPE/RAK-18RPE